Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.05.2010 09:26:31 

Prakticke

Textury

Nejnovější, oficiální (od Jitspoea) i neoficiální textury, které se k datu 21.5.2009 dají sehnat!!!

Stahuj texture pack

  
   

 
 
  • Přidal jsem zajímavé schéma, co by vás mohlo zajímat. Nazval bych to, "technika odečítání z očí", které jsem náhodou našel brouzdáním na internetu... Kdo to hned nepochopí, tak to tady vysvětlím: Otevřete si ten obrázek a zadívejte se na centrální obličej. Je to jako ve skutečnosti, když mluvíte s nějakým člověkem; pokud tomu dotyčnému sklouzne pohled doprava nahoru (z vašeho pohledu), pravděpodobně hledá vizuální (zrakové) vzpomínky, zato, když se dívá upřeně před sebe, nebo pohled ztočí doleva a nahoru, tak si v hlavě konstruuje zrakové představy... V praxi, když s někym mluvíte, by to mohlo znamenat, že v tu chvíli právě vymýšlí lež, ale nemusí... ale ta možnost tu je.. To samé platí, když pohled stáčí doleva ve směru uší (konstruuje si v hlavě sluchové představy). Když mu pohled sjede doprava v úrovni uší, pravděpodobně vzpomíná na to, co někdy slyšel... Uvedu pár příkladů: Když se někoho zeptáte, jak vypadal jeho pokoj, když mu bylo 12, asi stočí svůj pohled doprava a mírně nahoru, ale když se ho zeptáte, jak by vypadal jeho pokoj, kdyby ho nechal vymalovat a zařídil novým nábytkem - pohled půjde na opačnou stranu. Když se někoho zeptáte na něco a on stočí pohled dolu a mírně doprava, pravděpodobně se v něm odehrává vnitřní dialog, jestli s vámi bude souhlasit, nebo ne (není si tak úplně jistý). Zapamatování si tohoto schématu je jedním ze způsobů, jak porozumět člověku. :-)
 
 
 
Je to spíš taková zkouška, ale upravil jsem zvuky při "grabování". Jsou míň nahlas, aby tolik nerušily hru a je to změna. Schválně si je zkuste na zkoušku, třeba pak udělám i další. Kopírujte sem: C:\Games\Paintball2\pball\sound\flag

 
 
Jestli jste už velký kluci a holky a doopravdy vás nudí ve hře slyšet pořád ty trapný zvuky, jako je začátek hry, konec hry, nebo eliminace, nebo vás snad štve pořád poslouchat zvuk chatu, tak tu pro vás mám řešení, který si sám nemůžu vynachválit ;-) Říkejme tomu "hra v klidu".
Jde o zvuky které si dáte místo těch, co tam máte ted a už vás nebudou nikdy více otravovat !! Vtip je v tom, že tyhle zvuky vlastně nejsou slyšet, chápete ne?? 

Stahuj

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek